Проблеми в стосунках

Чоловік заради коханки інсценував смерть і покинув жінку з 8 дітьми, подолавши 1500 км – як його викрили

Shutterstock

Загалом різні жінки народили чоловікові 15 дітей

Жінка у соцмережі висловила своє здивування, бо встановила, що її дідусь вигадав історію про власну смерть, аби почати нове життя з молодою коханою, залишивши свою дружину саму виховувати їхніх вісьмох дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Відповідно до розповідей її бабусі, дідусь пішов з життя, коли батькові жінки було всього чотири роки, тому вона ніколи не мала шансу його побачити, а її батько зберіг мало спогадів про нього. Однак, завдяки аналізу ДНК, жінка розкрила, що він фактично залишив сім'ю, аби зв'язати своє життя з іншою жінкою, з якою мав ще семеро дітей.

"Виявляється, мій дідусь не помер, коли моєму татові було чотири роки, як ми завжди вважали. Замість цього він зімітував власну смерть, вирушив на відстань 1500 км до іншого краю країни, одружився з 16-річною і мав з нею ще сімох дітей", – поділилася вона.

Жінка також висловила своє здивування через те, що дідусь дав дітям від другого шлюбу такі ж імена, як і дітям від першого.

Раніше "Дивогляд" розповідав, який день року є найнебезпечнішим для романтичних стосунків.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ