Лимон

Лимон продали на аукціоні за 67 тисяч грн – у чому його особливість (фото)

Francesco Cantinelli / Unsplash

Фахівці вважають, що подібний лот, можливо, вже не з'явиться на аукціоні в майбутньому

На аукціоні успішно продали антикварний лимон, якому понад 285 років, за дивовижні 1,4 тисячі британських фунтів (близько 67 тисяч грн). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Під час прибирання дому померлого чоловіка його племінники натрапили на цей фрукт. Їхня мета була продати шафу з XIX століття на аукціоні за високу ціну, що змусило їх ретельно переглянути все, що було всередині.

Аукціоніст, фотографуючи цей предмет для продажу, виявив висохлий лимон довжиною приблизно 5 сантиметрів у шухляді, на шкірці якого було викарбувано:

"Вручено містером П. Лу Франкіні міс Е. Бакстер 4 листопада 1739 року"

Згідно з попередньою інформацією, цей "соковитий" подарунок було доставлено з колоніальної Індії в Англію як знак романтичної уваги від одного закоханого іншому.

"Вирішивши внести трохи гумору, ми виставили лимон на аукціон за початкову ціну 40-60 фунтів стерлінгів", – поділився аукціоніст Девід Бреттелл.

Цей незвичайний предмет спричинив справжній вибух зацікавленості серед учасників аукціону в Ньюпорті та був проданий за 1,1 тисячі фунтів без комісії, досягнувши загальної суми в 1,4 тисячі з комісією. Це сталося навіть попри те, що сама шафа, яку вони спочатку хотіли продати, пішла лише за 32 фунти (близько 1,5 тисячі грн).

Експерти вважають, що цей висушений лимон встановив безпрецедентну ціну, оскільки подібний лот можливо вже не з'явиться на аукціоні в майбутньому.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на аукціоні продадуть лист з маркою вартістю $1,5-2,5 млн.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ