Безпритульні кіт і пес

Притулок для тварин на Київщині терміново потребує допомоги – фото та контакти

Shutterstock

Навіть невеличка сума може допомогти притулку пережити цей важкий період

У Боярці (Київська область) терміново потребує фінансової допомоги притулок для тварин. Про це повідомляє "Дивогляд".

Власниця притулку, Надія Скочко, опікується майже чотирма десятками тварин, яких вона забрала з вулиці. Однак нещодавно вона впала та зламала шийку стегна.

24 січня лікарі прооперували Надію, але вона ще протягом тривалого часу залишатиметься недієздатною. Водночас тварини з притулку, якими вона опікувалася, потребують догляду та харчування.

Частину собак передали на платні перетримки, а інші песики та майже 20 котів залишаються у прооперованої жінки. Також наразі виникла потреба у пошуку людини, яка за гроші зможе доглядати за тваринами у притулку.

Надія завжди приходить на допомогу тим, хто цього потребує, особливо це стосується братів наших менших, але наразі вона потребує термінової допомоги від небайдужих. На жаль, вона та її рідні не можуть самостійно оплатити лікування та допомогти тваринам.

Контакти та реквізити:

  • Телефонний номер Надії – +380951032471
  • Номер картки – 5168745126276218

Навіть 10 грн можуть допомогти притулку пережити цей важкий період. Також ви можете допомогти, розповсюдивши цю новину. Щиро дякуємо!

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві добре та беззахисне кошеня шукає нову родину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ