Гімалаї

У Гімалаях вперше помітили істоту, пов'язану з легендою про снігову людину – фото

Shutterstock

Це єдиний в історії зафіксований випадок спостереження цієї тварини

У Гімалайських горах східної Індії несподівано зафіксували появу тибетського бурого ведмедя, якого вважають "основою легенди про єті". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sikkim News 24.

Працівники Всесвітнього фонду дикої природи в Індії та Департаменту лісів Сіккіму розмістили багато камер стеження, щоб вивчати дику природу в гірському штаті Сіккім. Одна з них 1 грудня сфотографувала невловиму істоту.

Так, тибетський бурий ведмідь підійшов до будинку в окрузі Манган. Увагу тварини привернуло відро, а також вона озирнулася на камеру. Йдеться про перший в історії зафіксований випадок спостереження цієї дуже рідкісної істоти, також відомої як тибетський блакитний ведмідь.

Це один із найрідкісніших підвидів ведмедів у світі, якого вкрай рідко можна зустріти у дикій природі. Вважається, що тибетський бурий ведмідь є основною легенди про єті, також відомого як снігова людина.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як американці стверджують, що сфотографували справжню снігову людину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ