Магнітна буря

Магнітні бурі в лютому-2024: які дати будуть небезпечними

Shutterstock

Прогноз стосується першої половини місяця

У лютому вчені не прогнозують значні зміни геомагнітного поля, але магнітні бурі все одно очікуються. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Центр передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.

1-10 лютого фахівці прогнозують слабкі магнітні бурі, а 11-17 лютого – середні. Чи очікувати цих явищ у другій половині місяця – вчені не повідомили, бо наразі подібний прогноз не може бути точним.

Зазначимо, що магнітні бурі – це тимчасові збурення магнітного поля Землі, які викликані сонячною активністю, такою як сонячні спалахи та сонячний вітер. Вони можуть впливати на різні аспекти нашого життя, від технологій до здоров'я людини.

Щоб захиститися від магнітних бур, важливо дотримуватися здорового способу життя, уникаючи зайвого стресу і забезпечуючи достатній відпочинок, особливо під час періодів підвищеної геомагнітної активності. Якщо у вас є хронічні захворювання, які можуть погіршуватися під час магнітних бур, консультуйтеся з лікарем щодо можливого коригування лікування.

Слідкуйте за прогнозами геомагнітної активності, щоб бути готовими та уникати несподіванок. Задля психологічного комфорту, знаходьте способи релаксації та зниження стресу. Важливо також мати план дій для забезпечення надійного зв'язку в умовах можливих збоїв у комунікаціях через магнітні бурі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, якою в Україні буде погода у лютому-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ