Євробачення-2024

Одна з країн Євросоюзу відмовилася від участі у Євробаченні-2024

Eurovision World

Бюджет на участь у конкурсі було відхилено

Румунія заявила про те, що не братиме участі у наймасштабнішому пісенному конкурсі Євробачення-2024. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Eurovision world.

У грудні 2023 року Європейська мовна спілка заявила, що у 2024 році у Євробаченні візьмуть участь 37 країн. У переліку була відсутня Румунія, але повідомлялось, що з румунським мовником ведуться перемовини щодо потенційної участі країни у конкурсі.

Рада директорів телеканалу Televiziunea Română на плановому засіданні обговорила затвердження бюджету мовника на 2024 рік. Зокрема, піднімалося питання й виділення коштів на участь країни у пісенному конкурсі, однак, бюджет на Євробачення-2024 було відхилено. 

Таким чином, Румунія не буде учасником цьогорічного Євробачення у Швеції.

ЩО ВІДОМО ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ-2024

Півфінали та фінал пісенного конкурсу пройдуть у шведському місті Мальме. Перший півфінал запланований на 7 травня, другий – 9 травня, а гранд-фінал пройде 11 травня. 

Цьогорічним слоганом Євробачення було визнано "United By Music" ("Об'єднані музикою").

КОМУ ПРОРОКУЮТЬ ПЕРЕМОГУ НА ЄВРОБАЧЕННІ-2024

Раніше букмекери поділилися своїм новим прогнозом щодо ймовірного переможця на Євробаченні у 2024 році. Спочатку перше місце стабільно займала Британія, але в останньому прогнозі у лідери "вивели" Україну, незважаючи на те, що наразі навіть невідомо, хто представить нашу країну на пісенному конкурсі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, де і коли дивитися фінал Нацвідбору на Євробачення-2024 та як глядачі зможуть проголосувати за свого фаворита.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ