Євробачення-2023

Хто поїде на Євробачення-2024 від України – прогноз букмекерів

eurovision.ua

Експерти проаналізували виступи учасників Нацвідбору

Букмекери дали прогноз щодо ймовірного переможця українського Нацвідбору на Євробачення-2024, передає "Дивогляд" із посиланням на Eurovision World.

Експерти проаналізували виступи учасників Нацвідбору і зробили свої ставки. Так, букмекери вважають, що цього року на пісенному конкурсі Україну представлять співачки Jerry Heil і alyona alyona з композицією "Teresa & Maria" (58%).

На другому місці опинився співак Melovin з піснею "Dreamer" (51%). Раніше він вже брав участь у Євробачення від імені України, але перемогу не здобув.

До трійки лідерів увійшла також співачка ANKA з композицією "Palala" (7%). Четверте місце віддали артистці YAGODA, (6%), а п'яте – молодому співаку YAKTAK (5%).

Кому пророкують перемогу на Євробаченні-2024

Раніше букмекери поділилися своїм новим прогнозом щодо ймовірного переможця на Євробаченні у 2024 році. Спочатку перше місце стабільно займала Британія, але в останньому прогнозі у лідери "вивели" Україну, незважаючи на те, що наразі навіть невідомо, хто представить нашу країну на пісенному конкурсі.

ЩО ВІДОМО ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ-2024

Півфінали та фінал пісенного конкурсу пройдуть у шведському місті Мальме. Перший півфінал запланований на 7 травня, другий – 9 травня, а гранд-фінал пройде 11 травня. 

Цьогорічним слоганом Євробачення було визнано "United By Music" ("Об'єднані музикою").

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, де і коли дивитися фінал Нацвідбору на Євробачення-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ