Лист

На аукціоні продадуть лист з маркою вартістю $1,5-2,5 млн – чим він особливий (фото)

Sotheby's

"Ця чудова річ говорить про наше вроджене людське прагнення до спілкування"

У лютому на аукціон Sotheby's у Нью-Йорку виставлять перший відомий лист, який надіслали, використовуючи передплачену марку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Початковий отримувач листа, який датується 2 травня 1840 року, – це 35-річний керівник вікторіанської металургійної фабрики у Бедлінгтоні (Англія) Вільям Бленкінсоп-молодший. Відправник, ім'я якого невідоме, надіслав листа в Лондоні та сплатив його маркою Penny Black.

Після отримання листа Бленкінсоп-молодший вивернув конверт і вирішив надіслати його містеру Бленкінсопу, своєму батьку, який мешкав за 120 км в Далстоні, Карлайл.

Чоловік зберіг його, але, на жаль, зміст обох листів не зберігся. Цікаво, що на обох сторонах конверта досі помітно дати його відправки – 2 та 4 травня 1840 року.

"Проживши понад 180 років, багато прикрашений конверт Mulready, запечатаний Penny Black, зробив революцію в тому, як люди з усіх верств суспільства листуються, обмінюються ідеями, діляться новинами і висловлюють свої думки. На зорі епохи штучного інтелекту цей чудовий об'єкт говорить про наше вроджене людське прагнення до спілкування і про те, як воно розвинулося до нових висот за минулі два століття", – розповів Річард Остін, глобальний керівник відділу книг і рукописів Sotheby's.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що будинок з "Київською перепічкою" продали на аукціоні за 150 млн грн.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ