Рим, фонтан ді Треві

Фонтан ді Треві у Римі зібрав понад 1,6 млн євро за 2023 рік – куди витрачають ці гроші

Вікіпедія

Інколи у фонтані можна знайти не лише валюту

Популярний фонтан ді Треві у Римі є однією з найвідоміших туристичних локацій. Вражені його красою туристи кидають у воду гроші, і не тільки. Скільки монет зібрав найвідоміший римський фонтан у 2023 році і куди витрачають ці кошти – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Delfi.

Туристи традиційно кидають у фонтан монети різних номіналів. Причин може бути декілька: одні загадують бажання, а інші обіцяють ще повернутися до Італії.

 

За минулий рік туристи залишили у фонтані ді Треві монет на 1,6 млн євро, загальна вага яких становить близько 36 тонн. Варто відмітити, що це рекордна сума з 2006 року. У 2022 році з фонтану дістали трохи менше – 1,4 млн євро. 

Цікаво, що не лише гроші можна знайти у фонтані. Туристи кидають у нього годинники, окуляри, каблучки, браслети, покерні фішки, медіатори для гітари і навіть зубні протези. 

Куди витрачають зібрані у фонтані кошти?

Працівники, які доглядають за фонтаном, дістають з нього різні предмети тричі на тиждень і сортують їх. Інколи там знаходять не лише євро, але й іншу валюту, яку згодом передають у розподільчий центр на відновлення, а після цього спрямовують у римський фонд католицької благодійної організації "‎Карітас". 

Зібрані у 2023 році кошти спрямують на допомогу нужденним та перерахують на організацію соціальних їдалень та магазинів для малозабезпечених родин.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, хто став "переможцем" у конкурсі найпотворніший фонтан у Європі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше