"Моя хата, моя правда" Марія Примаченко

У Варшаві відкриють виставку робіт Марії Примаченко

відкриті джерела

Добірка картин датується 1982-1994 роками

У приміщенні варшавського "Музею над Віслою" відкриють виставку робіт української художниці Марії Примаченко. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ArtMuseum.

Експозиція під назвою "Тигр у саду" проходитиме у період з 22 березня по 30 червня. Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького відправить до Варшави 89 робіт художниці, яка малювала у жанрі "наївного мистецтва". Ця добірка картин датується 1982-1994 роками і входить до приватної колекції мистецтвознавця Едуарда Димшиця.

Виставку організовують спільно з благодійним фондом "Творча спадщина родини Марії Примаченко". Під час виставки у музеї відбудуться також різні дебати і семінари, що будуть присвячені творчості української мисткині. 

Варто також відмітити, що експозиція, на якій представлять роботи Марії Примаченко, стане останньою в тимчасовому просторі "Музею над Віслою". По завершенні виставки музей розташується на новому місці – біля площі Дефіляд.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що потяг "Укрзалізниці" з ілюстраціями українського художника запустили до Хелма.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ