Потяг "Укрзалізниці" з ілюстраціями українського художника

Потяг "Укрзалізниці" з ілюстраціями українського художника запустили до Хелма

Катя Тейлор / Facebook

"Головними символами малюнку є музичні інструменти"

"Укрзалізниця" запустила брендований потяг під назвою "Голос країни", який прямує до польського Хелма, передає "Дивогляд".

Відповідну заяву оприлюднила кураторка проєкту Катя Тейлор. Жінка розповіла, що на потязі зображені перелітні птахи, кожен з яких символізує українських біженців, які вимушені були покинути свої домівки і шукати прихисток за кордоном для збереження своїх життів. 

Проєкт було створено спільно з організацією Port of Culture до нового сезону популярного шоу "Голос країни", який знімали у Польщі.

Малюнки, що розміщені на потязі, який курсує з Києва до Хелма, створив художник Олександр Грехов.

"Головними символами малюнку є музичні інструменти, які нагадують про магію музики. Вони представлені у вигляді українських пташок. В тому числі це алюзія до масової вимушеної еміграції, що спричинена повномасштабним вторгненням", – написала Катя Хелм.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Укрзалізниця продаватиме квитки на потяги до Хелма та Перемишля лише онлайн.

Дивіться також відео 5 каналу: ВІДКРИТТЯ АЕРОПОРТІВ: чи варто сподіватись та у яких саме містах?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ