Не мазня: 8 сучасних українських художників, якими можна пишатися

В Україні багато талановитих людей, діяльність яких залишається поза увагою суспільства

Останнім часом користувачі мережі активно обговорюють скандал, в якому фігурує українська художниця Соня Морозюк, яка зібралася заміж за сина львівського бізнесмена і одного з головних постачальників Міністерства оборони Ігоря Гринкевича. Чоловіка звинувачують у хабарництві – 29 грудня Державне бюро розслідувань затримало підприємця, який запропонував високопосадовцю Головного слідчого управління ДБР 500 тисяч доларів.

Всю родину Гринкевичів підозрюють у "відмиванні грошей на ЗСУ". Це викликало чимало питань до самої Морозюк. Поговорюють, що 25-річна художниця могла проводити виставки, які спонсорував її наречений. Репутація мисткині в українському суспільстві дещо впала, а її картини частково перестали бути затребуваними.

В Україні сьогодні є багато невідомих талановитих людей, чиї творіння залишаються поза увагою суспільства. "Дивогляд" зібрав для вас добірку українських художників, якими наша країна і громадяни можуть пишатися.

Максим Поливяний

Тетяна Якунова

 Андрій Чижов

Ната Левітасова

Роман Мінін

Артем Роговий

Денис Саражин

Сергій Якутович

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що польський бренд випустив колекцію одягу за мотивами картин Марії Примаченко.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше