Знаки питання

Найпотворніший фонтан у Європі – хто став "переможцем" (фото)

YouTube / VideoEffect

Його вартість становить €1,8 млн

Новий фонтан "WirWasser" у Відні (Австрія) назвали найпотворнішим у Європі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Oddity Central.

Новітній фонтан створила авангардна віденська арт-група Gelitin на замовлення місцевої влади. Це відбулося в ознаменування 150-річчя сучасної системи водопостачання Відня, завдяки якій місто мало прісну воду зі струмків у зелених лісах Альп і змогло викорінити епідемії.

Дизайн фонтану сподобався журі, але не завоював схвалення широкого загалу. Окрім зовнішнього вигляду, люди обурені вартістю об'єкта – €1,8 млн.

Фонтан
Фонтан
Фото: Estherartnewsletter.com / Facebook

Фонтан відкрили 24 жовтня у присутності президента Австрії Александра Ван дер Беллена. Після цього піднялася хвиля критики, оскільки багато користувачів у соцмережах назвали новий об'єкт найпотворнішим фонтаном, який вони коли-небудь бачили, зокрема у Європі.

Також проминула думку, що він шкодить іміджу Відня. Однак члени місцевого уряду, який очолює мер-соціаліст Міхаель Людвіг, наполягають на тому, що "незвичайний, натхненний реальністю" дизайн художнього фонтану передає ключове "почуття єднання". На критику щодо значно великого бюджету чиновники відповідають, що зменшили вартість з  €2,1 млн.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найкрасивіші пляжі світу.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ