Метро

Європейська столиця вдвічі підвищить вартість проїзду в метро

Shutterstock

Для місцевих жителів, які мають місячний чи річний проїзд, ціни не підвищуватимуть

У Парижі (Франція) під час Олімпійських ігор у 2024 році вдвічі зросте вартість квитків на проїзд у метро. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

Це тимчасове підвищення цін. За словами президента регіону Іль-де-Франс Валері Пекресс, це справедливе і необхідне рішення внаслідок величезного попиту, який виникне на транспортній мережі міста. Також це потрібно для компенсації витрат на додатковий транспорт у столиці Франції.

Внаслідок цього одноразовий квиток коштуватиме не €2,1, а €4. Для місцевих жителів, які мають місячний чи річний проїзд, ціни не підвищуватимуть.

Водночас у Парижі запустять єдиний проїзний для фанатів, які прибудуть до Парижа на Олімпійські ігри.

"Ми збираємося створити новий пропуск Paris 2024, який дозволить відвідувачам подорожувати по всьому регіону Іль-де-Франс. Це коштуватиме €16 на день і до €70 євро на тиждень. Це справедлива ціна", – розповіла Пекресс.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Київській області з'явиться найновіший громадський транспорт.

Дивіться також відео 5 каналу: Фільм "ФЕЛІКС" про аеророзвідника! Мріяв знімати кіно, але поклав життя за майбутню перемогу!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ