Метеорит

У Франції метеорит впав на машину – відео

Shutterstock

Фахівці помітили діру в автомобілі діаметром 50 см

У Страсбурзі (Франція) падіння метеорита відбулося прямо на машину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

Місцеві мешканці помітили величезну діру в даху Renault Clio та розбите вікно, а тому викликали поліцію. Власник машини був спантеличений, коли до нього прийшли працівники служби екстреної допомоги та розповіли про цей інцидент.

"Я запитав їх: "Що відбувається?", Вони сказали мені: "Це складно, ось побачите". І я побачив", – розповів він.

За словами капітана місцевої пожежної охорони Матьє Колобера, після прибуття на місце події фахівці помітили діру в автомобілі діаметром близько 50 см. Удар пройшов через дах, днище кузова та паливний бак автомобіля.

Правоохоронці встановили, що радіоактивності поки що не виявлено. Їм не вдалося знайти метеорит у транспортному засобі, але поблизу був камінь. Колобер додав, що удар був настільки сильним, що метеорит розпався.

Цікаво, що думку щодо падіння метеорита не може повністю розділити фізик-ядерник та експерт з метеоритів доктор Тім Грегорі.

"Щоб зробити таку велику дірку, потрібен був би справжній камінь. Хімічні тести покажуть, чи є маленький камінь метеоритом, а якщо ні, то це неправильний метеорит", – сказав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у США помітили яскравий спалах світла та почули гуркіт.

Дивіться також відео 5 каналу: Найбільша в Україні ферма, де вирощують ерінги! Як планують пережити зиму?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ