Проблеми в стосунках

Який день року є найнебезпечнішим для романтичних стосунків – вчені

Shutterstock

За певних обставин кількість розлучень особливо велика

Статистика соцмереж показує, що 11 грудня – найбільш небезпечний день для стосунків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Huffpost.

Науковці з Університету Вермонта вивчили зміст публікацій у Х (раніше Twitter). Близько десяти років вони оцінювали репрезентативну вибірку, яка становить близько 10% міжнародних твітів.

Виявилося, що 11 грудня – день у році, коли найбільша кількість пар розпалася. На це вказує аналітика соціальних мереж.

"Якщо цей день випадає ще й на понеділок, кількість розлучень особливо велика. Саме в цей день набагато більше людей змінюють свій статус відносин із "одружених" або "у стосунках" на "не у стосунках", ніж будь-якого іншого дня", – розповів провідний професор математики та статистики Крістіан Гессе.

Це підтверджують дані з соцмережі Facebook. Психологи вважають, що 11 грудня таке "популярне" для розлучень, бо цей день припадає на останні кілька тижнів року – період, коли ми підбиваємо підсумки. Люди схильні аналізувати своє життя, у тому числі стосунки, та, звісно, можуть бути ними незадоволені.

Водночас під час свят відбувається навпаки найменша кількість завершення стосунків.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 10 тисяч неодружених чоловіків зізналися, чого вони дуже хочуть, але бояться просити.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ