Ріхард Люгнер

91-річний мільйонер у пошуках коханої: яку жінку він хоче бачити біля себе

richard_lugner / Instagram

"Мені все ще подобається бути активним"

91-річний мільйонер з Австрії Ріхард Люгнер заявив, що перебуває у пошуках нареченої. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild і Kronen Zeitung.

Чоловік заснував будівельну компанію, але так і не зміг побудувати щасливу родину. Він мав шістьох дружин, але, попри похилий вік, не втратив надію на кохання.

"Жінка, яка мені підходить і з якою я хочу жити. Жити треба активно – навіть у коханні! І мені все ще подобається бути активним, і я справді хочу бути з кимось", – поділився Люгнер.

За словами 91-річного бізнесмена, йому потрібна наречена старша 45-ти років, яка має досвід у бізнесі, щоб вона могла йому допомагати. Передусім він зацікавлений розумом, а не зовнішністю можливої обраниці.

"Маленька, висока, колір шкіри – це не має значення. Вона має бути розумною, але не має значення, брюнетка вона, шатенка чи блондинка. Неважливо, великі у неї груди або маленькі. Вона має бути милою", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що мільйонер шукає працівника, який буде з ним подорожувати.

Дивіться також відео 5 каналу: Розмінування: молодь створила РОБОТА-САПЕРА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ