Борода

Дуже хочуть, але бояться просити – серед 10 тисяч неодружених чоловіків провели опитування

Shutterstock

У них спитали: "Чого ви найбільше хочете від свого особистого життя?"

10 тисяч неодружених чоловіків взяли участь в опитуванні, яке показало, що більшість з них мріють про одруження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YourTango.

Кожен з респондентів отримав запитання:

"Чого ви найбільше хочете від свого особистого життя?"

86% з них сказали, що вони хочуть знайти жінку своєї мрії та одружитися з нею.

"Багато хто з жінок вважають, що чоловіки хочуть покласти їх у ліжко тільки на ніч без будь-яких умов... Однак, жінка, яка дотримується переконання, що кожного чоловіка цікавить тільки одне, так само несправедлива, як і чоловіки, які вважають, що жінок цікавлять тільки гроші. Це створює напругу, ворожість, невпевненість і ризик зруйнувати стосунки ще до того, як у них з'явиться шанс на процвітання", – кажуть фахівці.

Багато холостяків бажають займатися сексом, але також вони потребують емоційного зв'язку. Проблема полягає у тому, що вони не завжди можуть це переконливо сказати.

Це пояснюється вузьким і обмеженим уявленням щодо того, як можна емоційно спілкуватися з жінками. У багатьох випадках заняття сексом для чоловіка – це пропозиція або засіб досягнення цього зв'язку, якого вони потребують.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що найстаріші чоловіки-трійнята поділилися секретом довголіття.

Дивіться також відео 5 каналу: Під ПОДУШКОЮ! Як проходить благодійна акція та скільки грошей потрібно зібрати онкохворим діткам?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ