Знаки питання

"Витончено чуттєвий": названо головний колір 2024 року – чому обрали саме його

YouTube / VideoEffect

Фахівці шукали відтінок, який би був пов'язаний з вродженим прагненням до близькості та зв'язку

У Міжнародному дослідницькому інституті кольору Pantone обрали головний колір 2024 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт компанії.

Колір отримав назву 13-1023 Peach Fuzz. Його порівняли з ніжним оксамитовим персиком, завдяки всеосяжному духу якого збагачуються розум, тіло та серце.

"Теплий і затишний відтінок, що підкреслює наше прагнення до спільності з іншими. PANTONE 13-1023 Peach Fuzz представляє свіжий підхід до нової м’якості. Витончено чуттєвий – це щирий персиковий відтінок, який дарує відчуття ніжності та передає відчуття турботи, спільності та співпраці", – розповіли в інституті.

За словами виконавчої директорки Інституту кольору Pantone Леатріс Ейсман, фахівці шукали відтінок, який би був пов'язаний з вродженим прагненням до близькості та зв'язку. Вони обрали варіант, який випромінював теплоту та елегантність.

"Відтінок, який резонує зі співчуттям, пропонує тактильні обійми та легко поєднує молодість із вічним", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Оксфордський словник назвав слово 2023 року.

Дивіться також відео 5 каналу: Під ПОДУШКОЮ! Як проходить благодійна акція та скільки грошей потрібно зібрати онкохворим діткам?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ