Кіно

Без "Барбі": ТОП-3 фільмів 2023 року за рейтингом IMDb (трейлери)

Unsplash

Один із лідерів розповідає про напад гігантського монстра на Японію

2023 рік подарував глядачам багато цікавих фільмів, три з яких посіли найвищі місця у рейтингу IMDb. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на FandomWire.

Третє місце отримала стрічка "Ґодзілла: мінус 1", яка отримала у рейтингу 8,5 балів. На думку критиків, ця стрічка – візуальне чудо, враховуючи невеликий за мірками блокбастерів бюджет у розмірі $15 млн.

Події фільму відбуваються у 40-х роках минулого століття у провінції Кайдзю (Японія), яка стає жертвою нападу гігантського монстра Ґодзілли.

Друге місце посіла одна з найкращих стрічок Крістофера Нолана – "Оппенгеймер", який набрав 8,5 балів. Вона розповідає про американського вченого, який створив атомну бомбу.

Лідером рейтингу виявився не фільм "Барбі", а "Людина-павук: Крізь всесвіт". Цього разу Майлз Моралес об'єднав зусилля з Ґвен Стейсі та новою командою "Павуків", щоб перемогти небезпечного злочинця.

Анімаційний фільм отримав 8,7 балів у рейтингу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що фільм "Довбуш" з'явиться на Netflix.

Дивіться також відео 5 каналу: "РОСКОШЬ НЕ ПРОЙДЕТ!" СУРОВІ РЕАЛІЇ ЖИТТЯ У "наддержаві" | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ