"Довбуш"

Фільм "Довбуш" з'явиться на Netflix – відео

відкриті джерела

Стрічка з'явиться на стрімінговій платформі вже у грудні

Український фільм "Довбуш" оприлюднять на стрімінговій платформі Netflix, передає "Дивогляд".

Сюжет фільму розповідає історію ватажка опришків Олексу Довбуша. У 18 ст він очолив повстання гуцулів проти жорстокого правління польської шляхти, яка робила усе можливе, аби знищити Довбуша. Однак, сміливий і розумний ватажок опришків перехитрив ворога.

"Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть", – написали у Держкіно.

Зйомки фільму "Довбуш" відбувалися у західних регіонах України та на Київщині. Головні ролі у стрічці виконали українські актори Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський, Дар’я Плахтій, Матеуш Косьцюкевіч і Агата Бузек.

Для зйомок було пошито понад 1 тис костюмів і побудовано понад 20 історичних локацій. Над виконанням бойових і трюкових сцен працювала команда із 30 каскадерів, піротехніків та історичних реконструкторів.

За шість тижнів у національному прокаті фільм "Довбуш" зібрав понад 55 млн грн

На Netflix стрічку можна буде переглянути з 29 грудня 2023 року.

Дивіться трейлер фільму "Довбуш":

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "Памфір" став найкращим фільмом в Україні у 2023 році за версією "Золотої дзиґи".

Дивіться також відео 5 каналу: ВІЙНА ТРИВАТИМЕ - МИ В ДОВГОМУ МАРАФОНІ. Андрій Іллєнко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ