"Довбуш"

Фільм "Довбуш" зібрав понад 55 млн грн за шість тижнів у національному прокаті

відкриті джерела

Фільм продовжує збирати повні зали глядачів

Український історичний фільм "Довбуш" зібрав понад 55 млн грн за 1,5 місяці у національному прокаті, передає "Дивогляд" із посиланням на Державне агентство України з питань кіно.

За результатами шостого тижня прокату касові збори стрічки режисера Олеся Саніна становили 55 158 183 грн. При цьому кількість проданих квитків перевищила 390 тис.

"Після шостого прокатного вікенду касові збори фільму "Довбуш" склали 55 158 183 грн, а кількість проданих квитків сягнула 390 795", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Фільм "Довбуш" зібрав понад 20 млн грн за два тижні прокату в Україні.

Фільм продовжує збирати повні зали глядачів у різних регіонах та кінотеатрах країни. 

"Покази тривають, тож приходьте у кіно й дізнавайтесь, як Довбуші боролися за свободу й протистояли поневолювачам", – закликають у Держкіно.

Фільм було створено кінокомпанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистрибуцією в українських кінотеатрах займаються компанії Kinomania Film Distribution і FILM.UA Distribution.

Сюжет фільму "Довбуш"

Сюжет фільму розповідає історію ватажка опришків Олексу Довбуша. У 18 ст він очолює повстання гуцулів проти жорстокого правління польської шляхти, яка робила усе можливе, аби знищити Довбуша. Однак, сміливий і розумний ватажок опришків перехитрив ворога.

"Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть", – написали у Держкіно.

Зйомки фільму "Довбуш" відбувалися у західних регіонах України та на Київщині. Головні ролі у стрічці виконали українські актори Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський, Дар’я Плахтій, Матеуш Косьцюкевіч і Агата Бузек.

Для зйомок було пошито понад 1 тис костюмів і побудовано понад 20 історичних локацій. Над виконанням бойових і трюкових сцен працювала команда із 30 каскадерів, піротехніків та історичних реконструкторів.

Дивіться також фінальний трейлер фільму:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "Памфір" став найкращим фільмом в Україні у 2023 році за версією "Золотої дзиґи".

Дивіться також відео 5 каналу: ВІЙНА ТРИВАТИМЕ - МИ В ДОВГОМУ МАРАФОНІ. Андрій Іллєнко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ