"Довбуш"

Оприлюднили фінальний трейлер фільму "Довбуш" – коли відбудеться прем'єра (фото і відео)

відкриті джерела

"Це історія про те, що неможливо позбавити людину свободи"

Компанія Pronto Film оприлюднила фінальний трейлер українського пригодницько-історичного екшну "Довбуш", а також показала офіційний постер до фільму, передає "Дивогляд".

Прем'єру стрічки режисера Олеся Саніна переносили вже кілька разів. Спочатку фільм мав вийти на екрани восени 2020 року, але через пандемію прем’єру перенесли на осінь 2021 року, а потім ще раз на травень 2022-го. Однак, через повномасштабне вторгнення було вирішено вкотре відкласти прем'єру. За останньою інформацією, фільм вийде 24 серпня 2023 року, у День Незалежності України.

Сюжет фільму розповідає історію ватажка опришків Олексу Довбуша. У 18 ст він очолює повстання гуцулів проти жорстокого правління польської шляхти, яка робила усе можливе, аби знищити Довбуша. Однак, сміливий і розумний ватажок опришків перехитрив ворога.

"Це історія про те, що неможливо позбавити людину свободи: вона однаково буде її прагнути й шукати, навіть ціною власного життя. Це історія про нашу свободу – як внутрішню, так і зовнішню".

"Я зняв стрічку про того, хто не хотів бути героєм, про того, хто не хотів ставати опришком. Він хотів мирного життя з тією, кого любив. Але йому довелося взяти до рук зброю, очолити повстання, щоб його мрія здійснилася. Сподіваюся, що на екрані кожен побачить історію про себе самого сьогодні", – каже режисер Олесь Санін.

Зйомки фільму "Довбуш" відбувалися у західних регіонах України та на Київщині. Головні ролі у стрічці виконали українські актори Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський, Дар’я Плахтій, Матеуш Косьцюкевіч і Агата Бузек.

Для зйомок було пошито понад 1 тис костюмів і побудовано понад 20 історичних локацій. Над виконанням бойових і трюкових сцен працювала команда з 30 каскадерів, піротехніків й історичних реконструкторів.

Кінотеатральну дистрибуцію фільму в Україні здійснюють компанії FILM.UA Distribution та Kinomania Film Distribution.

Офіційний постер до фільму "Довбуш":

офіційний постер до фільму "Довбуш"
офіційний постер до фільму "Довбуш"
Фото: film.ua

Дивіться також фінальний трейлер фільму:

Кадри зі зйомок "Довбуша":

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українську драму "Клондайк" покажуть у Туреччині.

Дивіться також відео 5 каналу: Миллион за танк Леопард вылез боком Лепсу и Ко. ДеЛепсизация стран Центральной Азии.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ