фільм "Памфір"

Коли в Україні відбудеться прем'єра фільму "Памфір" – відео

Pamfir / Facebook

Стрічка українського виробництва ще задовго до своєї прем'єри здобула популярність серед української та закордонної аудиторії

Зокрема, в Україні на показ фільму чекають з нетерпінням і ось нарешті оголошено дату прем'єри стрічки, передає "Дивогляд". 

Сюжет розгортається на Західній Україні напередодні традиційного карнавалу Маланка. Головний герой Памфір приїжджає додому, щоб возз’єднатися з сім’єю, але щось змушує його повернутися до ризиків і піти назустріч незворотним наслідкам.

Головні ролі у фільмі виконали:

  • Олександр Яцентюк,
  • Соломія Кирилова,
  • Станіслав Потяк,
  • Мирослав Маковійчук,
  • Олена Хохлаткіна,
  • Іван Шаран.

Прем'єра стрічки режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука відбудеться 26 січня 2023 року. 

"Прокат в Україні та "знайомство" з українським глядачем для мене неймовірно важливі. Зображення на екрані нашої реальності — це все атрибути мирного життя, яке нам належить, ніхто у нас цього не забере"

"У цьому є наша перемога, ми відстоюємо, в сукупності, свою цілісність, а мистецтво є частиною цієї цілісності й важливо, щоб глядач її відчув. І тому прокат в Україні є дуже важливим для цього усвідомлення: ми не тільки захищаємо свої територіальні кордони, а й ментальність та культуру, тримаємо цю цілісну форму нас як держави, як нації, як народу", – сказав режисер.

Нагадаємо, що фестивальна прем'єра "Памфіру" в Україні відбулася в межах Київського тижня кінокритики 25 жовтня 2022 року. Загалом було два сеанси і кожен з них супроводжувався повним sold-out'ом.

"Для нас важливо працювати над фільмом, який високо оцінили не лише кінокритики, а й глядачі в усьому світі. Тепер черга показати це кіно українцям. Ми зробимо все можливе, аби "Памфір" так само тепло зустрічали в кінотеатрах українських міст – втомлених, проте нескорених. Бо ми впевнені, що такі історії, у яких вирує справжнє, незаангажоване невизначеністю чи прихованими сенсами життя, дуже потрібні українцям", – сказала директорка кінотеатрального напрямку FILM.UA Distribution Надія Коротушка.

Ось, що про фільм сказала продюсерка Олександра Костіна:

 "Тільки за перші декілька місяців "Памфір" подивились на фестивалях у понад 25 країнах світу, та придбали права на дистрибуцію в 15 країнах. Проте головна зустріч з глядачем для нас ще попереду, адже наш головний глядач в Україні, і ми раді, що попри все прокат вдома став можливий і чекаємо цієї зустрічі затамувавши подих", – розповідає продюсерка фільму.

Офіційний трейлер "Памфіру":

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український фільм "Памфір" номінували на нагороду Європейської кіноакадемії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ