Мозок

Чоловік освідчився коханій на похороні її мами – як він це пояснив

Shutterstock

Друзі назвали його байдужим телепнем

Чоловік поділився історією про те, як освідчився своїй коханій на похороні її матері, що він сприйняв як слушний момент. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

За його словами, він зустрічався зі своєю обраницею вже 2 роки. 25-річний чоловік тривалий час думав зробити їй пропозицію "руки та серця" та навіть придбав каблучку, але не знав, коли та як це краще зробити. Ще один фактор на заваді цього – матір його дівчини.

Жінка була незадоволена різницею у віці пари, яка складала 5 років. Однак несподівано у неї діагностували рак молочної залози четвертої стадії. Вона не змогла одужати та померла.

Коли відбувався похорон жінки, чоловік стояв біля труни з її донькою і подумав, що це…чудовий момент для освідчення.

"Озираючись назад, можливо, це було не так. Але я так думав і дозволив собі почекати, поки ми не припинимо перебувати в прямій присутності тіла її мами, тому я терпляче чекав, поки ми не дійшли до поминок", – поділився він.

За кілька годин автор історії відвів свою кохану в сторону і виступив зі заздалегідь підготовленою промовою. Потім він став на одне коліно та зробив пропозицію "руки та серця". Жінка відмовилася та сказала, що чоловік поводить себе нетактовно.

"У будь-якому разі, це могло бути свого роду метафорою, чи не так? Її мама вмирає так раптово, і тепер я тут пропоную перспективу "життя надто коротке", "живеш лише один раз" і витягти з цього максимум користі", – додав він.

За словами чоловіка, друзі назвали його байдужим телепнем.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік хотів прокласти маршрут у Google Maps, але це закінчилося розлученням з дружиною.

Дивіться також відео 5 каналу: Родині повідомили про cмepть, а він вижив! Неймовірна історія військового з Рівненщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ