Соняшники

Мрія Ван Гога: у США чоловік на 50-річчя шлюбу зробив дружині оригінальний подарунок – фото

Unsplash

Ентузіаст зміг зберегти свою ідею у таємниці

Американський фермер вирішив здивувати свою дружину, зробивши їй несподіваний подарунок на їхнє 50-річчя шлюбу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на kake.

Цього року мешканець США Лі Вілсон з особливої причини виростив інший вид урожаю, ніж зазвичай – засіяв ціле поле соняшників. Річ у тому, що 10 серпня він і його кохана на ім'я Рене святкуватимуть 50-річчя з дня весілля.

Пара познайомилася ще у старшій школі та почала зустрічатися, коли дівчині було 16 років. З того часу вони майже все життя разом і вважають, що кохання з першого погляду – це реальність, а не міф.

"Знаєте, що чоловік має подарувати своїй жінці 50-річчя? Я багато думав про це, а їй завжди подобалися соняшники. І я подумав, що цього року потрібно садити соняшники, тому я посадив їй 80 акрів (32 га). На цьому полі близько 1,2 мільйона соняшників", – поділився Вілсон.

Свій задум фермер зберіг у таємниці від Рене, у чому йому допоміг син.

"Це змусило мене почуватися особливою. Не могло бути прекраснішого подарунка на річницю, ніж поле соняшників", – поділилася жінка.

Насолодитися цим мальовничим полем приїжджає багато людей, які вражені ідеєю Лі. Втім, чоловік не планує їх садити надалі та наступного року зосередиться на чомусь іншому.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік і жінка повінчалися після того, як 60 років тому їм заборонили бути разом.

Дивіться також відео 5 каналу: Без СЕРПА і МОЛОТА: фінальна декомунізація монумента "Батьківщина-Мати"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ