Крило літака

Ryanair скасовує рейси до однієї з країн світу

Ross Parmly / Unsplash

Кількість авіасполучень з країною суттєво скоротилася за останній час

Популярний авіаперевізник Ryanair оголосив про скасування рейсів до однієї з країн світу. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на avianews.com.

Авіаційний лоукост-перевізник призупиняє польоти до Ізраїлю попри те, що рейси були відновлені 1 лютого 2024 року. Причиною цього у компанії називають високі аеропортові збори.

Кількість авіасполучень з Ізраїлем суттєво скоротилася за останній час через бойові дії між країною та ХАМАСом. В аеропорту Тель-Авіва Бен-Гуріон закрили термінал 1, а всі рейси зосередилися у терміналі 3, де суттєво менший розмір зборів.

"Ryanair раніше працював у лоукост-терміналі 1, який досі не відкритий. Єдиним відкритим терміналом в аеропорту Бен-Гуріона залишається дорогий термінал 3", – йдеться у повідомленні.

Чи є ймовірність відновлення польотів до Ізраїля?

У компанії Ryanair заявили, що не виключають можливості відновлення рейсів до Ізраїля. Польоти можуть відновити коли термінал 1 знову почне працювати.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що турецька авіакомпанія запровадить чайлдфрі-зони у літаках.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше