Літак

У Новій Зеландії авіакомпанія зважуватиме пасажирів перед посадкою на літак

Shutterstock

"Ми зважуємо все, що є в літаку"

Національна авіакомпанія Нової Зеландії Air New Zealand запроваджує нове обов'язкове правило – зважування пасажирів перед посадкою на літак, передає "Дивогляд".

Як зазначається, відповідні заходи запроваджують виключно для пасажирів, які подорожують за кордон, з метою підвищення безпеки польотів.

Нове правило набуде чинності від червня. До 2 липня авіакомпанія Air New Zealand "зважуватиме" пасажирів міжнародних рейсів. Це не означає, що пасажирам доведеться ставати на ваги. Достатньо буде просто назвати свою вагу у кг в рамках опитування. У тестуванні цього методу візьмуть участь щонайменше 10 тис пасажирів.

Відповідне опитування є вимогою Управління цивільної авіації Нової Зеландії.

"Ми зважуємо все, що є в літаку – від вантажу до їжі на борту й до багажу в багажному відсіку. Для клієнтів, членів екіпажу та ручної поклажі ми використовуємо середню вагу, яку ми отримуємо під час цього опитування", – каже Алістер Джеймс – спеціаліст авіакомпанії з покращення контролю завантаження. 

Дані про зважування залишаться анонімними, у тому числі й для персоналу авіаперевізника. Інформацію використовуватимуть виключно для розрахунку середньої ваги пасажирів. За допомогою цього пілоти зможуть більш точно визначити баланс літака, що підвищить рівень безпеки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що дівчина одягнула на себе 6 кг одягу перед посадкою в літак, але була вимушена сплатити штраф.

Дивіться також відео 5 каналу: Британський виробник зброї BAE Systems відкриє офіс в Україні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ