Літак

Вже у 2023 році: Ryanair може відновити польоти з України попри війну

5 канал

Обговорюється запуск маршрутів зі Львова, Києва й Одеси

Популярна авіакомпанія Ryanair попри війну може частково відновити польоти в Україні вже у 2023 році. Про це заявив генеральний директор компанії Майкл О’Лірі, передає "Дивогляд".

Авіакомпанія розглядає дві можливості відновлення польотів. Один план передбачає запуск незначної кількості рейсів до Львова і Києва вже у 2023 року. За словами О'Лірі, це найбільш вірогідний варіант.

Перш, ніж отримати дозвіл від міжнародних організацій, український уряд повинен запевнитися і запевнити ЕASA (Європейське агентство з безпеки авіації) та страхові компанії в тому, що протиповітряна оборона (ППО) захистить літаки від обстрілів. Під час обговорення можливості відновлення польотів з України в авіакомпанії використали досвід Ізраїлю. Попри надскладну безпекову ситуацію країна продовжує підтримувати авіасполучення з іншими державами. 

Майкл О'Лірі відмітив, що в разі визначення абсолютної безпеки польотів у деяких регіонах України, авіакомпанія відновить рейси протягом шести тижнів. У разі завершення війни впродовж цього періоду, авіаперевізник планує з'єднати Україну із 20-25 європейськими містами. Також обговорюється запуск близько десяти маршрутів зі Львова та п'ять – з Одеси. Але це можливо лише по звершенні війни в Україні.
 
Першими європейськими містами, з якими планують відновити авіасполучення, стануть Варшава, Краків, Берлін, Франкфурт, Мілан, Рим, Лондон, Брюссель, Амстердам і Париж.

"Ми взяли на себе зобов’язання, якщо EASA підтвердить відкриття неба та в аеропортах буде конкурентоспроможна вартість, ми забезпечимо 5 мільйонів пасажирських місць на літаках в Україні в перший рік (після завершення війни – Дивогляд)", – каже гендиректор Ryanair.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що лоукостер Wizz Air надасть українцям 100 тис безкоштовних квитків на рейси Європою.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОРОШЕНКО ЗНАЄ, хто злив НАТО! ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЛАДИ! НЕОЧІКУВАНА ЗАЯВА!

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ