Прапор Канади

Українцям пропонують безкоштовні квитки на авіарейси в Канаду

Shutterstock

Цією програмою мають намір скористатися 10 тис українських біженців

Для українців, які збираються вирушити до Канади, запровадили безкоштовні квитки на авіарейси, повідомляє "Дивогляд". 

Такий подарунок для українців зробив туристичний фонд "Ukraine2Canada". Організація пропонує українцям безкоштовні авіарейси до Канади. Видача квитків відбувається кожні 15 днів в порядку черги по 300 екземплярів. 

 
Цією програмою мають намір скористатися 10 тис українських біженців, які вимушено покинули свої домівки через війну.
 
Найближча видача квитків очікується 15 серпня з 17:00 на головній сторінці сайту. Однак, для отримання посадкового талону обов'язковими є:
  • наявність дійсної візи, отриманої за програмою CUAET;
  • бути готовими вилетіти до Канади протягом наступних 30 днів;
  • відсутність заявки на отримання безкоштовних квитків від інших організацій.

Також впевненість, що всі члени родини, які мають намір летіти разом, отримають одне бронювання. Наразі програма не може забезпечити всім членам родини один і той самий рейс, але якщо ви вкажете це прохання в заявці, то організація врахує прохання.

Перед реєстрацією перевірте наявність паспорта, візи CUAET та COVID-сертифікату. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, то важливою є наявність письмової згоди від іншого з батьків, де має бути зазначено контактні дані та фото документа, що посвідчує особу.

"Програма дозволяє вилетіти з різних міст по всій Європі та прибути до різних міст в Канаді. Для цього під час реєстрації потрібно вказати бажане місто вильоту та прибуття. Програма підбере найбільш наближений до ваших координат рейс авіаліній", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити, якщо запізнився на літак.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ