гурт "Антитіла" на зйомках кліпу "Фортеця Бахмут"

"Антитіла" виступили проти участі України у Євробаченні-2024

АНТИТІЛА / YouTube

"Можливо, варто було відмовитися брати участь"

Учасники гурту "Антитіла" поділилися своєю думкою стосовно того, чи варто під час повномасштабного російського вторгнення брати участь у конкурсі "Євробачення". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на hochu.ua.

Засновник і клавішник колективу Сергій Вусик вважає, що наразі подібні заходи недоречні, бо витрачені кошти можна було б зекономити та витратити на допомогу ЗСУ.

"Нещодавно у нас з товаришем підіймалося питання, як пояснювати європейцям і тим, хто підтримує Україну, що ми стільки грошей будемо відправляти від нашої країни на "Євробачення". Можливо, варто було відмовитися брати участь. І сказати: "Бачите, ми на всьому економимо, оскільки ми потребуємо коштів на снаряди", – розповів він.

Схожим чином вважає фронтмен гурту Тарас Тополя, який стверджує, що у 2025 році слід  замислитися, перш ніж погоджуватись на участь у "Євробаченні". Також він поділився думкою щодо Jerry Heil та alyona alyona.

"Дівчата виграли – молодці, хай їдуть представляти. Що вже зараз казати? Але наступного року дійсно треба подумати, що, можливо, нам варто зекономити. І добре, що ми можемо відправляти від України, що держава є, з якої можна відправляти", – резюмував музикант.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Євробаченні-2024 Ізраїль представить артистка, яка мешкала на росії та виступала в анексованому Криму.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ