Софія Шамія

Міс Всесвіт-2023: що відомо про Софію Шамію, яка представить Україну на всесвітньому конкурсі краси – фото

sfshamie / Instagram

"Я завжди була відкритою та щирою щодо своєї біографії та життя"

Популярний щорічний конкурс краси Міс Світу відбудеться вже 9 березня 2024 року в Індії. Нашу країну цього року представить Софія Шамія, яка у жовтні минулого року виборола титул Міс Україна-2023. Що відомо про учасницю з України – розповідає "Дивогляд". 

Софія Шамія – 18-річна уродженка Києва, яка навчається на економічному факультеті в Києво-Могилянській академії. З дитинства дівчина захоплюється художнім мистецтвом, а також проводить уроки арт-терапії – разом із дітьми та дорослими Софія малює картини, які потім продає на аукціонах, а кошти передає на благодійність.

"Як художниця, я зрозуміла цілющу силу мистецтва. Ось чому я почала арт-терапію з дітьми - щоб зрозуміти їхні емоції. Я організувала благодійний аукціон і кошти від продажу картин спрямувала на реабілітацію дітей, у яких відібрали дитинство. Йдеться про організацію "Frontline Medicks", яка займається допомогою усім постраждалим від війни, включно з військовими", – розповіла українка.

У жовтні 2023 року Софія взяла участь у Національному конкурсі краси Міс Україна-2023, в якому здобула перемогу. 9 березня 2024 року дівчина виступить на конкурсі краси Міс Світу, який відбудеться у Всесвітньому конференц-центрі Джіо в Мумбаї, Індія.

 

Софія Шамія заявила, що розуміє надмірну увагу до себе і не виключає можливу критику з боку суперниць і глядачів.

"Я завжди була відкритою та щирою щодо своєї біографії та життя, і мені нема чого приховувати. Рада буду поділитися деталями моєї діяльності чи біографії"

"Я розумію, що перемога приносить певну публічну увагу, і це може викликати інтерес до мого минулого. Але я пишаюся своєю діяльністю та життям. Але дуже вдячна українцям за підтримку та можливість представляти Україну на міжнародному конкурсі Міс Світу", – поділилася красуня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що скандал навколо переможниці "Місіс світу 2023" з Херсона отримав неочікуване продовження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ