Міс Америка 2024

Військовослужбовиця повітряних сил стала переможницею "Міс Америка 2024" – фото

CNN

У конкурсі взяла участь 51 учасниця

У США прогримів конкурс краси "Міс Америка 2024", перемогу в якому здобула військовослужбовиця ВПС Медісон Марш, передає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

22-річна конкурсантка стала учасницею від штату Колорадо. Дівчина має звання молодшої лейтенантки Військово-повітряних сил США. Разом із цим, вона продовжує навчання на магістратурі за програмою публічної політики у Гарвардській школі Кеннеді.

Загалом у конкурсі "Міс Америка 2024" взяла участь 51 учасниця з 50 штатів Америки та округу Колумбія. Упродовж трьох ночей дівчата змагалися за омріяний титул. Зрештою, у півфінал потрапили 11 учасниць – 10 з них обрали члени журі, а ще 1 – глядацький вибір.

Конкурсантки пройшли чотири етапи. Під час фітнес-дефіле вони продемонстрували свою фігуру у спортивному вбранні. Після цього вони відповідали на питання і дискутували на гострі теми, пройшли конкурс талантів і зробили вихід у вечірніх сукнях.

На етапі дискусій розгорталися досить серйозні теми: тероризм, технології, харчування та зміна клімату. На той час майбутня переможниця конкурсу Медісон Марш висловлювала свою думку щодо проблеми наркотиків у США, а також поділилася історією боротьби своєї покійної мами з раком підшлункової залози. 

На конкурсі талантів дівчина виступила з розповіддю про отримання ліцензії пілота у 16 років.

До фінальної частини конкурсу дійшли 5 учасниць, які дали відповідь на питання щодо того, з якою метою прийшли на конкурс "Міс Америка". Медісон розповіла про свою жагу до навчання та лідерства. При цьому вона зробила акцент на своїй військовій освіті.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що відбувся конкурс краси серед кажанів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ