На конкурсі "Міс Японія" перемогла українка

На конкурсі "Міс Японія" перемогла українка – фото

ВВС

Дехто припустив, що перемога на національному конкурсі моделі українського походження – це політичне рішення

На конкурсі краси "Міс Японія" головну перемогу отримала учасниця Кароліна Шиіно, яка за походженням є українкою. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

26-річна модель Кароліна Шиіно переїхала з України до Японії, коли їй було 5 років і виросла у Нагої. Дівчина стала першою в історії натуралізованою громадянкою Японії, яка здобула перемогу на національному конкурсі краси. 

"Були расові бар'єри, і було важко бути прийнятим як японець", – сказала Кароліна Шіїно.

Однак, таке рішення суддів задовольнило далеко не всіх. У мережі розпалили дискусію щодо того, що насправді означає "бути японцем".

"Ця людина, яку обрали Міс Японія, навіть не суміш японки, а 100% чиста українка. Зрозумійте, вона красива, але це "Міс Японія". Де японки?".

"Якби вона була наполовину японкою, звичайно, без проблем. Але вона етнічно 0% японка і навіть не народилася в Японії", – пишуть користувачі мережі.

Були й ті, хто припустив, що перемога на конкурсі краси моделі українського походження – це політичне рішення.

"Я думаю, що японці, зрозуміло, отримають неправильне повідомлення, коли європейця називають найкрасивішим японцем".

"Якби вона народилася росіянкою, вона б не виграла. Немає шансів. Очевидно, що критерії тепер є політичним рішенням. Який сумний день для Японії", – йдеться у коментарях.

У свою чергу організаторка конкурсу Ай Вада відмітила, що цей конкурс і участь у ньому різних конкурсанток варто сприймати як "можливість переосмислити, що таке японська краса".

До речі, у 2015 році на "Міс Японія" також спалахнув скандал через переможницю конкурсу. Тоді головну перемогу забрала Аріана Міямото, матір якої була японкою, а батько — афроамериканцем. У суспільстві виникло питання щодо того, чи може людина змішаної раси брати участь у національному конкурсі краси і забирати перемогу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що військовослужбовиця повітряних сил стала переможницею "Міс Америка 2024".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ