На конкурсі "Міс Японія" перемогла українка

Українка, яка виграла конкурс "Міс Японія", відмовилась від титулу після скандалу

ВВС

Її перемога спровокувала хвилю обговорень у соціальних мережах

Українка Кароліна Шиіно, яка здобула перемогу у конкурсі "Міс Японія", вирішила відмовитися від свого звання після того, як стало відомо про її відносини з чоловіком, який був у шлюбі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Kyodo News.

Її перемога спровокувала хвилю обговорень у соціальних мережах через її українське коріння. Проте скандал, пов'язаний з її особистим життям, змусив її відмовитися від корони.

ЗМІ повідомляють, що організатори конкурсу "Міс Японія" прийняли її відмову та висловили занепокоєння через реакцію суспільства, яка виникла.

Відомо, що керівництво конкурсу погодилося з рішенням Шиіно розірвати відносини з чоловіком, який був одружений, про що вона повідомила своєму агентству. Однак згодом виявилося, що модель не припинила зустрічі з ним навіть після того, як дізналася про його сімейний статус.

"Мені щиро шкода за величезну біду, яку я спричинила, і за те, що зрадила тих, хто підтримував мене", – заявила Шиіно в Instagram додавши, що не розповіла правду через розгубленість та страх.

Після цієї події асоціація "Міс Японія" оголосила, що титул переможниці залишиться незайнятим до кінця року та висловила "глибокі вибачення" усім зацікавленим сторонам.

Раніше "Дивогляд" розповідав, про те як переможниця "Міс Всесвіт-2008" радикально змінила кар'єрний шлях.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ