Водій за кермом автомобіля

Мінекономіки назвало моделі авто, які підпадають під "податок на розкіш"

Pixabay

Сума податку становить 25 тисяч грн

У Міністерстві економіки поділилися переліком моделей автомобілів, які підпадають під транспортний податок у 2024 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на профільну асоціацію "Укравтопром".

Всього до списку потрапили 184 моделі, серед яких є наступні марки: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rivian, Tesla.

"Сума податку становить 25 тисяч грн. Сплатити його необхідно: фізичним особам – протягом 60 днів після отримання повідомлення; юридичним особам – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації", – йдеться у повідомленні.

Під цей податок підпали транспортні засоби віком до 5 років та вартістю від 375 мінімальних зарплат – наразі розмір місячної мінімальної зарплати в Україні становить 7100 грн.

Раніше ми розповідали, що Мінфін планує змінювати систему оподаткування ФОПів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ