Даяна Мендоса

Переможниця "Міс Всесвіт-2008" радикально змінила кар'єрний шлях – фото

Instagram / dayanamendoza

"Я опинилася у відчаї, коли нічого не складалося"

Володарка титулу "Міс Всесвіт-2008" Даяна Мендоса несподівано вирішила змінити світ моди на церковну кафедру та духовне служіння. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NTK.

Ставши першою венесуелкою, яка виборола цю перемогу після Алісії Мачадо 12 років тому, вона також з'являлася в програмі "Celebrity Apprentice" з Дональдом Трампом у 2012 році. Згодом вона уклала угоду з його агентством Trump Model Management.

Однак три роки тому Даяна вирішила зробити заяву про відхід з індустрії моди задля відданості релігійному життю. Зараз 37-річна жінка проповідує в церкві Нью-Йорка.

Жінка розповіла, що після занепаду її кар'єри у моді та розпаду шлюбу вона відчула повне розчарування у житті. Перебуваючи на межі відчаю, вона звернулася до Бога з молитвою про допомогу, відчуваючи, як його спрямовувальна сила вказує їй шлях до істинного призначення.

"Мій шлюб зруйнувався, кар'єра в модельному бізнесі не приносила мені радості. Я опинилася у відчаї, коли нічого не складалося. В той момент я вирішила повністю здатися і попросила Бога взяти кермо у свої руки. І я помітила, як його могутній вплив направляв мене, допомагаючи знайти мою дорогу. Слухаючи проповідника, я відчула, ніби Бог особисто говорив до мене, відповідаючи на всі мої питання в той момент. Це принесло мені мир", – поділилася жінка.

Наразі Даяна активно поширює релігійний контент у своєму Instagram, в якому є 1,9 мільйона підписників, а також веде YouTube-канал з 16 тисячами підписниками, присвячений духовним темам. У її численних відео можна побачити, як вона проводить проповіді іспанською мовою у церквах по всій Америці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що військовослужбовиця повітряних сил стала переможницею "Міс Америка 2024".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ