Мілош Бикович

Після критики МЗС України: телекомпанія НВО відсторонила сербсько-російського актора Мілоша Биковича від зйомок у "Білому лотосі"

відкриті джерела

Актор відмітив, що проти нього ведеться інформаційна кампанія

Американська телевізійна компанія HBO розірвала із сербсько-російським актором Мілошем Биковичем контракт на зйомки у серіалі "Білий лотос" після критики МЗС України, передає "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Мілош Бикович – сербський актор, який отримав російське громадянство. Він знявся у багатьох фільмах російського виробництва та у 2018 році отримав медаль Пушкіна за просування російської мови та культури за кордоном від президента російської феревації владіміра путіна.

Після новини про те, що актор зіграє у стрічці американської телекомпанії HBO "Білий лотос" міністерство внутрішніх справ України обурилося і звернулося до компанії. 

"HBO, чи нормально для вас працювати з людиною, яка підтримує геноцид і порушує міжнародне право?", – йдеться у повідомленні міністерства.

Коментуючи розірвання контракту на зйомки у серіалі, сербсько-російський актор відмітив, що проти нього ведеться інформаційна кампанія – "урочистість абсурду" та "поразка мистецтва".

"Зараз, коли проти мене ведуть цілеспрямовану інформаційну кампанію, зовнішні обставини починають впливати на творчі рішення, що створює тривожний прецедент, що витісняє суть свободи творчості", – відмітив Мілош Бикович.

Актор пригадав своє дитинство, яке, за його словами, пройшло "у країні, що роздирається війною". Таким чином він висловив свій протест щодо всіх збройних конфліктів.

"У всьому світі відбувається дедалі більше активних конфліктів. Кожен із них індивідуальний. Кожен із них розбиває серце. Я бажаю, щоб усі вони припинилися і взяли гору за принципи кохання", – додав Бикович.

МІЛОШ БИКОВИЧ І РОСІЯ

Мілош Бикович знявся у багатьох фільмах і серіалах російського виробництва. Популярність здобув завдяки грі у стрічках "Готель Елеон", "Гранд", "Крила Імперії", "Холоп" тощо. У 2021 році він став громадянином російської федерації й отримав особисто від путіна державну відзнаку – медаль Пушкіна. Цю нагороду вручають за заслуги в області культури та мистецтва, освіти, гуманітарних наук і літератури, а також за великий внесок у вивчення та збереження культурної спадщини.

Актор неодноразово виступав із гучними заявами, в яких підтримував росію та кремлівський режим. Кажучи про події в України, Мілош Бикович заявив, що "росія рухається своїм шляхом, а світ це сприймає як ворожий процес".

Також Мілош Бикович заявив, що насправді серби люблять росію значно більше, ніж самі росіяни:

"Це так. Ми були один народ. Ми майже однією мовою говорили 200-300 років тому. Ти не відчуваєш ностальгії доки чогось не втрачаєш. І є певна глибока ностальгія в крові сербського народу за Росією. У 1925 році кожен п’ятий житель Белграда був росіянином", – розповів актор.

ЩО ВІДОМО ПРО СЕРІАЛ "БІЛИЙ ЛОТОС"

"Білий лотос" – американський сатиричний комедійно-драматичний антологічний серіал режисера Майка Вайта. Він розповідає про туристів, які приїжджають на відпочинок і з кожним днем відкривають свої темні сторони.

Прем'єра першого сезону відбулася на стримінговій платформі телеканалу НВО у 2021 році. Більше того, цей сезон отримав 20 номінацій на премію "Еммі" та забрав 10 нагород. Другий сезон отримав 23 номінації премії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що зірка "Сутінок" Крістен Стюарт розпочинає нову діяльність.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ