акторка Ешлі Парк

Зірка серіалу "Емілі у Парижі" потрапила у реанімацію – фото

ashleyparklady / Instagram

"Єдине слово, яке приходить мені на думку, – це "вдячна"

Відома американська акторка і зірка серіалу "Емілі у Парижі" Ешлі Парк потрапила до реанімації. Про це акторка розповіла у своєму Instagram, передає "Дивогляд".

32-річна знаменитість була хвора на тонзиліт. З часом хвороба почала прогресувати і переросла у  найскладнішу форму сепсису – септичний шок. Як стало відомо, це відбулося під час відпочинку акторки у Таїланді у грудні 2023 року.

Захворювання поширилося на всі органи Ешлі, через що її здоров'я суттєво погіршилося. Декілька тижнів Парк провела під наглядами лікарів, доки стан її здоров'я не нормалізувався.

"Коли я відновлююсь після перших кількох тижнів 2024 року, єдине слово, яке приходить мені на думку, – це "вдячна". Я радію, що моє здоров'я покращилося, незважаючи на те, що нам спочатку говорили", – написала вона.

Акторка висловила подяку своєму хлопцеві Полу Форману. Разом вони зіграли закохану пару в серіалі "Емілі в Парижі". Ешлі виконала роль Мінді Чен, а Пол перевтілився на Ніколя де Леона. Як написала Ешлі, Пол був поряд із нею протягом всієї хвороби і постійно підтримував її.

"Ти заспокоював мої страхи та підтримував мене в машинах швидкої допомоги, трьох закордонних лікарнях, тиждень у відділенні інтенсивної терапії, незліченних скануваннях, аналізах та ін'єкціях, при нестерпному болю. Люблю тебе, Поле", – написала акторка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Чарльза ІІІ виявили пухлину. А ще раніше стало відомо, що Кейт Міддлтон потрапила до лікарні. Принцесі Уельській провели планову операцію на черевній порожнині.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше