Чарльз III

У Чарльза ІІІ виявили пухлину – король лягає у лікарню

5 канал

Публічні виступи монарха будуть відкладені на невизначений термін

У короля Великої Британії Чарльза ІІІ виявили доброякісну пухлину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Під час планової перевірки здоров'я у Його Високості було ідентифіковано новоутворення у передміхуровій залозі (у простаті). У Букінгемському палаці відмітили, що стан 75-річного монарха задовільний, але йому треба пройти обов'язкове лікування. У зв'язку з цим публічні виступи короля буду відкладені на невизначений термін, доки монарх повністю не відновиться.

Джерело повідомляє, що раніше Чарльз ІІІ прагнув публічно розповісти про свій діагноз, щоб спонукати інших чоловіків з подібною проблемою пройти медичне обстеження. У Національній службі охорони здоров'я Англії відмітили, що доброякісне збільшення простати, яке не вважається раковим, діагностують чоловікам віком від 50 років.

Попри те, що це захворювання не є смертельним, воно може викликати деякі проблеми. Наприклад, під час сечовипускання.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що Кейт Міддлтон потрапила до лікарні. Принцесі Уельські провели планову операцію на черевній порожнині. В офіційній заяві Кенсінгтонського палацу наголосили, що Кейт Міддлтон "залишиться в лікарні від десяти до чотирнадцяти днів, перш ніж повернутися додому". До своїх обов'язків принцеса Уельська приступить не раніше Великодня. 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ