Єлизавета ІІ

Якими були останні хвилини життя королеви Єлизавети II – її особистий секретар

The Royal Family / Twitter

"Дуже мирно"

Королівський біограф Роберт Гардман у своїй книзі розповів, як працівники королеви Єлизавети II виявили два приватні листи монархині, які залишилися після її смерті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

У своїй книзі "Становлення короля: король Чарльз III і сучасна монархія" Гардман розповів про слова особистого секретаря королеви, який описав останні хвилини життя королеви.

"Дуже мирно. Уві сні. Вислизнула. Літній вік. Вона нічого не усвідомлювала. Без болю", – написав про це сер Едвард Янг.

Також відомо, що королева залишила перед смертю два листи, які лише зараз стали відомі публіці. 8 вересня 2022 року у Балморалі високопосадовці, у тому числі особистий секретар монархині сер Едвард Янг, звично планували розклад майбутніх днів, під час чого лакей приніс червону валізу королеви, в якій вона кожного дня отримувала важливі документи від британських міністрів. Ключ від валізи мала лише Єлизавета та її секретар.

Янг побачив, що монархиня залишила лист до принца Чарльза і приватний лист йому.

"Ми, мабуть, ніколи не дізнаємося, що в них було написано. Однак цілком очевидно, що королева знала, що кінець неминучий, і планувала це відповідним чином. Єлизавета II завершувала свої останні незавершені справи", – йдеться у книзі.

Окрім цього, королева залишила список кандидатів на вступ до ордену "За заслуги" – це стало її останнім королівським обов'язком, до якого Єлизавета ставилася дуже серйозно.

"Документи були передані їй за два дні до того, щоб вона могла переглянути записи та відзначити свій вибір. Це був останній документ, з яким працювала королева Єлизавета ІІ. Навіть на смертному одрі їй було над чим працювати. І вона це зробила", – додав Гардман.

Раніше "Дивогляд" розповідав, якими були останні слова королеви Єлизавети II перед смертю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ