Кейт Міддлтон

Кейт Міддлтон госпіталізували та зробили операцію – подробиці

Shutterstock

Дружина принца Вільяма певний час навряд чи зможе виконувати свої обов'язки

Принцесі Уельській Кейт Міддлтон зробили операцію, внаслідок чого вона не виконуватиме своїх обов'язків до Великодня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційну заяву Кенсінгтонського палацу.

"Її королівська Високість принцеса Уельська вчора була госпіталізована для планової операції на черевній порожнині. Операція пройшла успішно і очікується, що вона залишиться в лікарні від десяти до чотирнадцяти днів, перш ніж повернутися додому", – йдеться у заяві.

У палаці зазначили, що принцеса Уельська цінує інтерес, який викличе це повідомлення. Вона сподівається, що громадяни зрозуміють її бажання не вдаватися в подробиці причин госпіталізації.

У Кенсінгтонському палаці пообіцяли надати оновлені дані про справи Кейт Міддлтон тоді, коли з'явиться щось важливе, про що потрібно буде повідомити. Також принцеса перепросила за необхідність відкласти раніше заплановані заходи.

Раніше ми розповідали, що у Данії новий король, а колишня королева зреклася трону, але не титулу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ