Ніколь Кідман

Зірка Ніколь Кідман назвала свій головний комплекс

Shutterstock

"Мене дражнили та називали Сталкі"

Американська акторка Ніколь Кідман назвала комплекс, який переслідує її з дитинства. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її інтерв'ю Radio Times.

Пригадуючи свої перші кастинги у кіно, актриса сказала, що соромилася свого зросту – він становить 180 см.

"Мені сказали: "У тебе не буде кар'єри. Ти занадто висока". Я пам'ятаю, як проходила проби на роль Енні. Це був великий кастинг, у якому брали участь сотні людей. У мене не було агента, я просто прийшла. Моя мама сказала: "Ой, будь ласка, нам обов'язково тут бути? Скільки часу це займе?", – розповіла Кідман.

За її словами, вона переконала свою маму залишитися, а членів комісії оцінити її талант. Тоді почалося неочікуване вимірювання зросту Ніколь, бо комісія думала, що у неї маленький зріст для ролі.

"Я перевершила всі їхні сподівання! Вони думали, що я нижче 160 см, а я вже тоді була зростом 164 см! Я така: "Будь ласка, можна я спробую себе в кастингу?" І мене прослухали. Але я не отримала тоді ролі", – пригадала знаменитість.

У 13-річному віці вона досягла зросту 180 см. У підлітковому віці її через це ображали однолітки.

"Мене дражнили та називали Сталкі, наче я довга вузька смужка. Люди запитували: "Як там повітря?" Але, коли я стала дорослою все одно чую: "Ти набагато вища, ніж я думав", або чоловіки сперечаються про те, наскільки високими мають бути мої підбори", – розповіла зірка.

Відомо, Кідман досягла неймовірних успіхів у кіно. Зокрема, вона є лауреат премії "Оскар" 2003 року та отримала шість премій "Золотий глобус", премії BAFTA та дві премії "Еммі".

Однак, все це не допомогло їй позбутися комплексу щодо зросту. За її словами, на будь-яких червоних доріжках вона вважає, що виглядає як жираф. Також через зріст вона мала проблеми з колінами.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що акторка Марго Роббі несподівано бере паузу в кар'єрі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ