Арнольд Шварценеггер з правоохоронцями

Шварценеггера затримали в німецькому аеропорту – як відреагував актор (фото)

Bild

76-річний артист спершу був спокійним, але потім почав нервувати

Актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер був затриманий у Мюнхені, коли проходив митний контроль в аеропорту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Знаменитість прибув до німецького міста 17 січня, звідки далі мав вилетіти до Кіцбюеля (Австрія) для участі у Всесвітньому кліматичному саміті. Однак працівники митниці затримали 76-річного актора через годинник швейцарської фірми Audemars Piguet.

За словами Шварценеггера, він мав намір продати цей аксесуар на аукціоні. Втім, йому довелося щонайменше протягом кількох годин знаходитися у приміщенні поліції через підозру щодо ухилення від сплати податків.

Журналісти пишуть, що актор спершу сприйняв допит досить спокійно, але потім почав нервувати, бо мав летіти до Австрії.

"Ми порушили кримінальну податкову справу. Годинник мав бути зареєстрований, бо це імпорт", – зазначив речник головного митного офісу в Мюнхені Томас Майстер.

Після того, як Шварценеггера відпустили після 3-годинного допиту, перше, що він зробив – закурив сигару в автомобілі. ЗМІ повідомляє, що митники питали у зірки Голлівуду про особисті речі, зокрема, скільки у нього дітей, як звати його партнера, скільки він має грошей у банку, який його капітал і так далі.

Актор не розумів, для чого правоохоронцям це знати, але ті наполягли на цих питаннях. Повідомляється, що 76-річний американець викликав своїх адвокатів.

"Це проблема, від якої страждає Німеччина. За деревами лісу більше не видно", – сказав Шваценеггер і пояснив, що годинник мали продати на аукціоні у рамках благодійного проєкту.

Слід зазначити, що годинник вартістю близько €20 тисяч виготовили на замовлення зірки Голлівуду. Компанія Audemars Piguet виробляє тільки приблизно 45 тисяч подібних годинників на рік.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Шварценеггер розповів про своє невиліковне захворювання.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ