Telegram

У свіжому оновленні Telegram заблокують деякі функції для користувачів безкоштовної версії

Shutterstock

Месенджер посилює захист особистих даних Premium-користувачів

У Telegram планують заборонити користувачам застосовувати деякі функції. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на TG Info.

Вже незабаром розробники месенджера збираються випустити нові функції для власників Premium-підписки, але лише для застосунку на iOS. Як повідомляється, Telegram посилює захист особистих даних Premium-користувачів від тих, хто користується безкоштовною версією месенджера.

Що зміниться у Telegram

  • Заборона на особисті повідомлення

Так, у Telegram можуть заборонити користувачам, які користуються безкоштовною версією, надсилати повідомлення передплатникам Premium. У розділі "Конфіденційність" з'явиться відповідний параметр "Хто може мені написати", де користувач самостійно зможе обрати один з варіантів: "Всі" або "Контакти та Premium".

  • Час відвідування та прочитання

Telegram також запроваджує для Premium передплатників можливість приховати інформацію про час прочитання ваших повідомлень та час відвідування співрозмовником месенджера. У цей час інші користувачі не зможуть відключити цю функцію.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Telegram з'явилися Stories.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ