Telegram

У Telegram з'явилися Stories – як працює ця функція

Shutterstock

Кількість публікацій на добу обмежена

У популярному месенджері Telegram з'явився формат Stories, передає "Дивогляд" із посиланням на офіційний блог соцмережі.

Спочатку така функція з'явилася у популярній соцмережі Instagram, а згодом її почали запроваджувати й інші соцмережі. Тепер ділитися інформацією та фотографіями у Stories можуть і користувачі Телеграму.

У блозі месенджера повідомляють, що ця функція доступна лише за наявності Premium-передплати, однак деякі користувачі стверджують, що Stories працюють також і у безкоштовній версії. Для цього необхідно оновити свій додаток у AppStore або Google Play.

Кнопка для запису Stories розташована у правому верхньому кутку головного меню, а опубліковані Stories розмістилися зверху над чатами. Для запису Stories можна скористатися задньою або фронтальною камерами. Користувачі можуть постити Stories як від свого імені, так і від імені свого каналу (якщо наявний).

Кількість публікацій на добу обмежена, так само, як і час перегляду історій. Головна відмінність від інших соцмереж полягає у тому, що Телеграм дозволив відповідати на сторіз інших користувачів анонімно.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Telegram з'явилася функція приховування спойлерів.

Дивіться також відео 5 каналу: Чиновники безбожно крадуть під час війни. Що на цей раз? Яніна знає!

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ