Telegram

Як прибрати Stories з головного екрану Telegram – інструкція

Shutterstock

Не всім подобаються кружечки з короткими фото- і відео-дописами

У популярному месенджері Telegram запровадили функцію додавання Stories. Однак, не всім подобаються кружечки, які розташовуються у верхній частині екрану. Як прибрати Stories з головної сторінки у Telegram, розповідає "Дивогляд".

Нова функція доступна для всіх користувачів месенджера, але публікувати історії можуть лише власники Premium-версії додатку. Власники облікових записів можуть бачити короткі фото-та відеопости всіх своїх контактів. Однак, багато хто скаржиться на те, що кружечки Stories, які розміщені у верхній частині екрану, дещо заважають. І хоча повністю вимкнути сторіз неможливо, їх можна тимчасово прибрати у декілька кроків.

Оберіть історію користувача, яку не хочете бачити. Утримуйте палець на цьому кружечку, а після цього натисніть рядок "Приховати історії". Повторіть це для всіх Stories, які не бажаєте бачити на своєму головному екрані. Усі ці сторіз автоматично потраплять в архів, але чати залишаться у вашій загальній стрічці.

При "архівуванні" Stories, верхня частина інтерфейсу месенджера стає такою ж, як до оновлення. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Telegram з'явилася функція приховування спойлерів.

Дивіться також відео 5 каналу: ЦЬОГО НІХТО НЕ ПОМІТИВ! ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА БАНКОВОЇ / ПОЧУЙТЕ ЗСУ / ВІДПУСТКА ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ/ ОМЕЛЯН

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ