Telegram випустив оновлення – які цікаві функції отримали користувачі

Розробники Telegram оновили популярний месенджер, надали змогу користувачам "гнучкіше" відповідати на повідомлення, вставляти посилання і так далі

Нові відповіді

Користувач тепер може цитувати фрагменти будь-яких повідомлень, що зробить його відповіді точнішими. При натисканні на цитату фокус переміститься на точне місце в оригінальному повідомленні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на анонс компанії.

  • Для цитування повідомлення торкніться повідомлення (на iOS – затисніть), а далі виділіть текст та оберіть "Процитувати".

Окрім цього, тепер відповідь можна надіслати до іншого часу, якщо користувач хоче відповісти особисто або перенести обговорення в іншу групу чи канал. Торкнувшись відповіді з іншого діалогу, користувач відкриє повідомлення у початковому чаті, якщо має до нього доступ.

  • Для відповіді в іншому чаті потрібно торкнутися рядка відповіді над полем введення, обрати "Вибрати інший чат", а потім обрати, куди його потрібно надіслати.

Також можна додавати форматування цитат до будь-якого тексту, включаючи кілька цитат в одній відповіді.

Гнучкі передогляди посилань

Користувач тепер може змінити розмір медіа, вибрати, чи передогляд буде показуватися над або під повідомленням, а також вказати, для якого посилання демонструвати передогляд, якщо їх кілька. Відкрити посилання тепер простіше – для цього натисніть будь-де в області передогляду.

Налаштування відповідей, переадресації та посилань

Кожного разу, коли користувач відповідає, пересилає повідомлення, додає посиланням у відповідь чи виконує всі три дії разом, він може отримати доступ до всіх налаштувань у нових вкладках у меню.

Колір акаунта

Для власників підписки Telegram Premium з'явилося більше можливостей налаштування акаунту, обираючи колір або комбінуючи кольори для свого акаунта. Це дозволить змінювати колір імені користувача у всіх групах, кольори всіх посилань, які він надсилає, і відповідей на його повідомлення.

Також можна обрати іконку, яка буде використовуватися у візерунку. Це створить унікальний фон для повідомлень користувача, коли співрозмовники цитують чи відповідають на його повідомлення.

  • Для налаштування кольору акаунту перейдіть у Налаштування > Налаштування чатів > Змінити колір імені. На iOS перейдіть у Налаштування > Вигляд > Колір вашого імені.

Цим налаштуванням також можуть скористатися канали, заряджені до Рівня 5 та вище.

Історії

Відео в "історіях" тепер можна перемотувати вперед і назад. Для цього слід утримувати екран, а потім потягнути праворуч або ліворуч.

Щоб робити яскравіші селфі, можна скористатися спалахом фронтальної камери з гнучкими налаштуваннями для теплоти та інтенсивності. Для регулювання теплоти та інтенсивності утримуйте іконку "блискавки", коли використовуєте фронтальну камеру для знімання історії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що всі мобільні оператори в Україні не готові до блекаутів.

Дивіться також відео 5 каналу: БІЗНЕС ВЕТЕРАНІВ! Після фронту військовослужбовець відкрив ЗООМАГАЗИН

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше