водій з телефоном

Чи надсилатимуть повістки у месенджерах – відповідь міністра

Shutterstock

Він оцінив, чи можливі подібні нововведення впродовж цього року

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров стверджує, що найближчим часом чоловіки не отримуватимуть повістки у месенджерах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Liga.net.

Коментуючи заяву щодо повісток, зроблену членом комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки України Федором Веніславським, Федоров зазначив, що подібні нововведення технічно неможливі умовно впродовж 2023 року.

"Я думаю, або він некоректно висловився, або просто це вирвано з контексту. Не думаю, що це серйозне політичне бачення. Це неможливо зробити, поки немає якісного реєстру військовозобов'язаних, а до ідентифікатора реєстру не прив'язаний верифікований номер телефону", – заявив віце-прем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій.

Федоров додав, що в Україні відсутня верифікація телефонного номера та особи. Саме тому "чисто технічно це неможливо" реалізувати у цьому році.

Раніше ми розповідали, що у Верховній Раді розробляють реєстр "ухилянтів".

Дивіться також відео 5 каналу: МИР. ВІЙНА. ЛАВРА. | Бумеранг Бандери. ПОВНИЙ випуск – 02.04.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ