Арнольд Шварцнеггер

"Мій секрет": 76-річний Шварценеггер розповів про свою невиліковну хворобу

Фото з відкритих джерел

Вона давно викликає у нього проблеми

Культовий актор Арнольд Шварценеггер розповів фанатам, що з дитячих років страждає від дислексії – порушення, через яке важко читати та писати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

76-річний бодібілдер нещодавно закінчив записувати свою аудіокнигу Be Useful, яка вийде вже 10 жовтня. За його словами, у нього був сильний страх під час її запису.

"Ось мій секрет: я жахливо читаю. У 1950-х роках в Австрії не говорили про нездатність до навчання, тому більшу частину часу, коли мене просили читати вголос у класі, це було просто катастрофою, і мене ляпали лінійкою. Але тепер я знаю, що у мене дислексія", – розповів він.

Шварцнеггер зізнався, що коли він готується до зйомок у фільмах, то місяцями постійно читає сценарій, щоб повністю його вивчити. Також він розповів, як відбувався запис Be Useful.

Актор дізнався, що зазвичай автори готують свої книги за період 2-3 дні у студії. 76-річна легенда кіно просив встановити звукозаписуюче обладнання вдома та сказав, що робитиме від 20 до 30 сторінок кожного дня. Відомо, що його книга – це не мемуари чи спогади про кар'єру в Голлівуді, а присвячена темі мотивації.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Арнольд Шварценеггер підтримав хворого Брюса Вілліса та сказав: "Ми ніколи не йдемо на пенсію".

Дивіться також відео 5 каналу: Треба УЖЕ ЕКОНОМИТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ,щоб пройти ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН. Україна використовує золоті запаси

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ